Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Модерен - Слим Фит

Изберете ја вашата големина и купете сега

S
M
L
XL
XXL

Што е модерн фит кошула?

Кошулата модерн фит обезбедува малку повеќе простор и удобност во должината на ракавите и стомачниот дел од Слим фит. Производите Модрен фит изгледаат стилски на вас и прават да се чувствувате уникатно со нивниот модерен стил.


Тудорс модерн фит модели на кошули

Модерн слим фит кошулите се меѓу најпосакуваните дизајни на кошули во машка облека со нивните принт, шарени, карирани и еднобојни опции. Тудорс модерн фит кошулите исто така имаат модели за кравата,со скриени копчиња и модели со дезен.


Цени на Тудорс модерн фит кошули

Модерн слим фит моделите, кои можете да ги користите во деловниот живот, секојдневниот живот, состаноци и покани и многу други области, се истакнуваат не само со стилскиот изглед, туку и со квалитетот на ткаенината. Меѓу Тудорс модерн фит кошулите, можно е да се најдат многу производи со кампањи и предности во цената. Најважниот фактор при одредувањето на цените на машките модерн слим фит кошули е квалитетот на ткаенината што се користи во производството и специјалните процеси кои се применуваат. Доколку сакате да купите кошула без да потрошите цело богатство и да ја носите стилски долго време, Тудорс ви ги нуди вистинските опции. Прелистајте го изборот на модерн фит машки кошули во Тудорс; Направете разлика избирајќи од стотици бои и дезени.


Користење на табелата со големини за машки модерн фит кошули

Можете лесно да ја пронајдете најсоодветната кошула за вашиот тип на тело користејќи ја нашата табела со големини со димензии на производот. Можете лесно да ја пресметате вашата големина со прелистување на нашата модерн фит табела со големини за да ја најдете соодветната големина со вашите телесни мерки.

Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Модерен фит Кошула Модерен фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Прикажани 1 до 57 на 57 (1 Страници )