Мени
Вашата кошничка

Слим фит Плетен елек

Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Дополнителни 30% во кошничка -61 %
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Слим фит Плетен елек
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: YL180006-000
387ден
990ден
Ex Tax: 387ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Индиго
Тип на култура Памук
Група производи Плетен елек
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на ракави Без ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)