Мени
Вашата кошничка

Слим фит Плетен елек

Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Дополнителни 30% во кошничка -58 %
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Слим фит Плетен елек
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Слим фит Плетен елек
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: YL180002-303
417ден
990ден
Ex Tax: 417ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Сива
Тип на култура Акрил-волна
Група производи Плетен елек
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на ракави Без ракави
Состав 70% акрил 30% волна
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)