Мени
Вашата кошничка

Принт Мулти Чорапи

Принт Мулти Чорапи
Принт Мулти Чорапи
Принт Мулти Чорапи
Дополнителни 10% во кошничка
Принт Мулти Чорапи
Принт Мулти Чорапи
Принт Мулти Чорапи
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Принт Мулти Чорапи
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 1
  • Модел: CRP18003-102
Прегледи на производи: 208
690ден
Ex Tax: 690ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Група производи Чорапи
Дезени Принт
Сезона Зимска
Содржина на пакетот 3 пара чорапи

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)