Мени
Вашата кошничка

Сина Капа

 Сина Капа
 Сина Капа
 Сина Капа
Дополнителни 10% во кошничка
 Сина Капа
 Сина Капа
 Сина Капа
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Сина Капа
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 1
  • Модел: AK00163-47
Прегледи на производи: 162
690ден
Ex Tax: 690ден
Опис на производот
БОЈА Сина
Тип на култура Акрил
Група производи Капа
Дезени Ткаени
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)