Menu
Your Cart

Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула

Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
-62 %
Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Ситни дезени Темно сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR200005-401
490ден
1,290ден
Ex Tax: 490ден


Слим фит Ситни дезени Црна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 55% полиестер 27% памук 18% вискоза
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро