Menu
Your Cart

Слим фит Линии Бела Кошула

Слим фит Линии Бела Кошула
Слим фит Линии Бела Кошула
Слим фит Линии Бела Кошула
Слим фит Линии Бела Кошула
Слим фит Линии Бела Кошула
Слим фит Линии Бела Кошула
Слим фит Линии Бела Кошула
Слим фит Линии Бела Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Линии Бела Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR210094-800
990ден
Ex Tax: 990ден


Слим фит Линии Окер Кошула Слим фит Линии Бордо Кошула Слим фит Линии Црна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Бела
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Линии
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро