Menu
Your Cart

Биг сајз Карирана Црвена Кошула

Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
-25 %
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Биг сајз Карирана Црвена Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: BT220003-302
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден


Биг сајз Карирана Црна Кошула Биг сајз Карирана Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Црвена
Тип на култура Акрил-полиестер-памук
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Карирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% акрил, 20% полиестер, 15% памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро