Menu
Your Cart

Слим фит Карирана Темно сина Кошула

Слим фит Карирана Темно сина Кошула
Слим фит Карирана Темно сина Кошула
Слим фит Карирана Темно сина Кошула
Слим фит Карирана Темно сина Кошула
БЕСТ СЕЛЕРИ -25 %
Слим фит Карирана Темно сина Кошула
Слим фит Карирана Темно сина Кошула
Слим фит Карирана Темно сина Кошула
Слим фит Карирана Темно сина Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Карирана Темно сина Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR220021-605
890ден
1,190ден
Ex Tax: 890ден


Слим фит Карирана Црна Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Темно сина
Тип на култура Акрил-полиестер-памук
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Крагња со копчиња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 65% акрил, 25% полиестер, 10% памук
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро