Menu
Your Cart

Слим фит Принт Мулти Кошула

Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
БЕСТ СЕЛЕРИ -44 %
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Слим фит Принт Мулти Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Принт Мулти Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR220047-850
720ден
1,290ден
Ex Tax: 720ден


Слим фит Принт Мулти Кошула Слим фит Принт Мулти Кошула Слим фит Принт Мулти Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Мулти
Тип на култура Вискоза
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Принт
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% вискоза
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро