Menu
Your Cart

Слим фит Еднобојна Минт Кошула

Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
-31 %
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Secured Shopping
Best security features
Free Shipping
Free delivery over 2000ден
Free Returns
Hassle free returns
Слим фит Еднобојна Минт Кошула
Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена.
Опции за подигање на нарачка во продавница,или достава до ваша адреса со карго. Плаќање при достава или плаќање со картичка
  • Model: DR220031-304
890ден
1,290ден
Ex Tax: 890ден


Слим фит Еднобојна Бела Кошула Слим фит Еднобојна Маслинеста Кошула Слим фит Еднобојна Сина Кошула

Достапни опции

Објаснување
Боја Минт
Тип на култура Вискоза
Група производи Кошула
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% вискоза
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро