Мени
Вашата кошничка

Сива Вратоврска

 Сива Вратоврска
 Сива Вратоврска
 Сива Вратоврска
 Сива Вратоврска
Дополнителни 10% во кошничка
 Сива Вратоврска
 Сива Вратоврска
 Сива Вратоврска
 Сива Вратоврска
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Сива Вратоврска
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 1
  • Модел: KR210001-10019
Прегледи на производи: 203
450ден
Ex Tax: 450ден
Опис на производот
БОЈА Сива
Тип на култура Полиестер
Група производи Вратоврска
Дезени Еднобојна
Состав 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)