Мени
Вашата кошничка

Еднобојна Темно портокалова Кошула

Еднобојна Темно портокалова Кошула
Еднобојна Темно портокалова Кошула
Еднобојна Темно портокалова Кошула
Еднобојна Темно портокалова Кошула
Дополнителни 30% во кошничка -50 %
Еднобојна Темно портокалова Кошула
Еднобојна Темно портокалова Кошула
Еднобојна Темно портокалова Кошула
Еднобојна Темно портокалова Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Еднобојна Темно портокалова Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: RF220025-911
650ден
1,290ден
Ex Tax: 650ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Темно портокалова
Тип на култура Лен - памук
Група производи Кошула
Крој РЕЛАКС ФИТ
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Со капа
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Сезона Летна

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)