Мени
Вашата кошничка

Слим вратоврска Вратоврска

Слим вратоврска Вратоврска
Слим вратоврска Вратоврска
Слим вратоврска Вратоврска
Слим вратоврска Вратоврска
Дополнителни 30% во кошничка
Слим вратоврска Вратоврска
Слим вратоврска Вратоврска
Слим вратоврска Вратоврска
Слим вратоврска Вратоврска
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Слим вратоврска Вратоврска
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: KR17001-T01
590ден
Ex Tax: 590ден
Опис на производот
БОЈА Тиркизна
Тип на култура Полиестер
Група производи Вратоврска
Крој Слим вратоврска
Дезени Ситни дезени
Состав 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)