Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Кожа Црна Паричник

Кожа Црна Паричник
Кожа Црна Паричник
Кожа Црна Паричник
Кожа Црна Паричник
10% попуст на количка
Кожа Црна Паричник
Кожа Црна Паричник
Кожа Црна Паричник
Кожа Црна Паричник
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Кожа Црна Паричник
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 2
  • Модел: CZ230003-02
Прегледи на производи: 105
1,790ден
Ex Tax: 1,790ден
Опис на производот
БОЈА Црна
Тип на култура Вистинска кожа
Група производи Паричник
Дезени Кожа
Состав 100% Кожа
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро