Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Мулти Вратоврска

 Мулти Вратоврска
 Мулти Вратоврска
 Мулти Вратоврска
10% попуст на количка
 Мулти Вратоврска
 Мулти Вратоврска
 Мулти Вратоврска
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Мулти Вратоврска
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 1
  • Модел: KR230001-1044
Прегледи на производи: 24
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Полиестер
Група производи Вратоврска
Состав 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро