Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска

Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
10% попуст на количка
Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Еднобојна ЗЛАТНА Вратоврска
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 1
  • Модел: KR210002-10002
Прегледи на производи: 53
450ден
Ex Tax: 450ден
Опис на производот
БОЈА ЗЛАТНА
Тип на култура Полиестер
Група производи Вратоврска
Дезени Еднобојна
Состав 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро