Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Ткаени Шал

Ткаени  Шал
Ткаени  Шал
10% попуст на количка
Ткаени  Шал
Ткаени  Шал
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ткаени Шал
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 2
  • Модел: SL220002-647
Прегледи на производи: 21
790ден
Ex Tax: 790ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Ткаени
Состав 65% полиестер 35% вискоза
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро