Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Класик фит Кошула

Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Класик фит Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Класик фит Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 10
  • Модел: KL240001-9044
Прегледи на производи: 68
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Мулти
Група производи Кошула
Крој Класик фит
Дезени Карирана
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 60% акрил, 20% полиестер, 20% памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро