Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Бела Џемпер

 Бела Џемпер
 Бела Џемпер
 Бела Џемпер
 Бела Џемпер
 Бела Џемпер
10% попуст на количка
 Бела Џемпер
 Бела Џемпер
 Бела Џемпер
 Бела Џемпер
 Бела Џемпер
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Бела Џемпер
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 4
  • Модел: KZ230023-01
Прегледи на производи: 67
1,490ден
Ex Tax: 1,490ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Бела
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Џемпер
Вид на крагња Полуролка
Вид на ракави Долги ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро