Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Дизајнирана Кафеава Ремен

Дизајнирана Кафеава Ремен
Дизајнирана Кафеава Ремен
10% попуст на количка
Дизајнирана Кафеава Ремен
Дизајнирана Кафеава Ремен
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Дизајнирана Кафеава Ремен
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 7
  • Модел: KM210005-117
Прегледи на производи: 57
1,090ден
Ex Tax: 1,090ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Кафеава
Тип на култура Вистинска кожа
Група производи Ремен
Дезени Дизајнирана
Состав 100% Кожа
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро