Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Голема величина

Изберете ја вашата големина и купете сега

2XL
3XL
4XL

Машка кошула со голема димензија

Проверете ја нашата колекција на тешки машки кошули со големи димензии кои брзо го трансформираат вашиот изглед од секојдневен во кул. Нарачајте го оној што најмногу ви одговара од изборот на кошули со големи димензии достапни во големини 4XL, вклучувајќи карирани и кратки ракави, принтови и формални кошули со големи димензии!


Тудорс машка кошула со голема димензија

Кошулата што ќе ја изберете е носител на вашите комбинации и првиот впечаток е многу важен за луѓето што ги среќавате во секојдневниот живот. Поради оваа причина, да бидете видени додека носите кошула што не ви стои ќе има негативен ефект. За среќа, нашите Тудорс кошули со големи димензии имаат карактеристики кои обезбедуваат големите и високи мажи да немаат проблеми со големината. Благодарение на широкиот крој на ракавите, должината на струкот и удобниот крој, нема да морате да правите компромиси за стилот. Во Тудорс, можно е да се најдат производи со широк крој со плус големина, соодветни за модата на тоа време, вклучувајќи поло маици, кошули со принт, спортски кошули и џемпери.


Комбинации на кошули со големи димензии

Машките кошули со големи димензии доаѓаат во варијанти со долги и со кратки ракави. Совршено се вклопуваат и со стилски и со кежуал комбинации. Една од работите на кои треба да обрнете внимание при купувањето модели на машки кошули, кои се спасоносниот дел од вашата гардероба, е изборот на вистинската големина. Изберете од кошули со плус големина од M до 4XL и бидете подготвени да изгледате одлично.


Користење на табелата со големини за биг сајз кошули

Моделите на кошули со прав крој почнуваат од големина М и одат до 4XL. Така можете лесно да ја пронајдете кошулата што најмногу одговара на вашиот тип на тело. Можете лесно да ја пресметате вашата големина со прелистување на нашата табела со големини која ги вклучува големините на биг сајз моделите. Можете лесно да ја пресметате вашата големина со прелистување на нашата табела со големини за кошули со широк крој за да ја најдете соодветната големина со вашите телесни мерки.

Биг сајз Кошула Биг сајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Биг сајз Кошула Биг сајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Биг сајз Кошула Биг сајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Биг сајз Кошула Биг сајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Биг сајз Кошула Биг сајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Биг сајз Кошула Биг сајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Прикажани 1 до 40 на 40 (1 Страници )