Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Преголеми - опуштено фит

Изберете ја вашата големина и купете сега

S
M
L
XL
XXL

Тудорс оверсајз типови кошули

Нашите релакс фит кошули се направени од оксфорд, вискоза, памук или лен. Во нашата колекција Оверсајз машки кошули, незаменливи за летната сезона, можно е да најдете флоси машки кошули со кратки ракави. На ладно време, постојат опции кои ќе ве стоплат и ќе се чувствувате удобно. Можете да го изберете оној кој најмногу одговара на вашиот стил меѓу различните опции за ткаенина и јака со различни дезени како што се еднобојни, карирани и линии.


Како да комбинирате оверсајз кошула?

Добијте кул изглед оваа сезона без напор со нашите стилски опции оверсајз кошули. Белата кошула со широк крој е спасоносниот дел од вашите летни комбинации. Одите на плажа? Носете ја вашата излитена бела кошула со тексас шорцеви за совршен изглед кој ќе ве заштити од сонцето. Можете да изберете оверсајз ленена кошула за да се чувствувате полесни и повоздушести. Удобна кошула може да се претпочита и за посебни ноќи. Облечете црна кошула во плус сајз, од која половина ви е пикната во панталоните, а комбинацијата надополнете ја со лежерни чевли! Алтернативно, додадете малку боја на вашиот изглед и сите очи ќе бидат вперени во вас! Можете да изберете од нашата широка разновидност на живописни бои, вклучувајќи црвени, сини или зелени кошули!


Користење на табелата со големини за оверсајз кошули

Можете лесно да ја пресметате големината со прелистување на нашата оверсајз табела со големина за да ја изберете големината што е компатибилна со мерењата на вашето тело. Доколку сакате, можете да го направите вистинскиот избор за себе со прегледување на нашата табела со големини заснована на висина-тежина и сантиметар на страницата со детали за производот.

Еднобојна Сива Кошула Еднобојна Сива Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Еднобојна Бела Кошула Еднобојна Бела Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Оверсајз Кошула Оверсајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Оверсајз Кошула Оверсајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Оверсајз Кошула Оверсајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Оверсајз Кошула Оверсајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Оверсајз Кошула Оверсајз Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Прикажани 1 до 7 на 7 (1 Страници )