Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Слим Фит

Изберете ја вашата големина и купете сега

S
M
L
XL
XXL

Што е Слим фит кошула?

Слим фит кошулите, кои благодарение на тесниот дезен имаат структура која одговара на телото, се најпосакуваниот тип на машка кошула. Деловите од ракавите и половината на кошулата со тенок фит, што значи тесен крој, не се обвиткани, напротив, производот се прилепува на телото благодарение на начинот на кроење.


Тудорс слим фит модели на кошули

Слим фит кошулите кои се стеснуваат на половината и имаат тесни ракави имаат уреден и избалансиран изглед. Нашиот најпродаван модел на кошула, кој е најблиску до нормалата, е дизајниран со тесен крој за да одговара на вашето тело.Во Тудорс можете да најдете атрактивни машки кошули за сите вкусови со својата богата содржина како карирани кошули, лежерни кошули, ленени кошули и зимски кошули.


Зошто да изберете слим фит кошула?

Вие сте она што го носите, а изборот на облека кажува многу за вашата личност. Вашите кошули се учесници на вашиот тим, затоа погрижете се тие да бидат стилски, добро прилагодени и тренди во моментот. Наполнете ја вашата гардероба со поелегантни опции благодарение на квалитетните кошули на Тудорс и пристапните цени. Прелистајте го изборот на машки слим фит кошули во Тудорс; Направете разлика избирајќи од стотици бои и дезени.


Бои и дезени на машки слим фит кошули

Меѓу белите слим фит кошули за канцеларија, можете да најдете различни дизајни на кошули со долги ракави како темни копчиња или манжетни. Сега е многу лесно да се најде вратоврска и спортска јака обични машки кошули со необични опции за бои, како и бои како црна, бела, тегет и сива! Нарачајте што сакате од нашиот избор на машки оксфорд кошули, и ќе ви биде доставено до врата во најкус можен рок со брза испорака!

Ќе имате одличен почеток на летото со машките слим фит вискозни кошули во пастелни бои кои ќе ги истакнат вашите раменици и ќе создадат совршен изглед! Носете ги со шорцеви или фармерки во боја и надополнете го вашиот стил со тренди очила за сонце. Купувајте ги најдобрите машки слим фит кошули онлајн од Тудорс и редизајнирајте ја вашата гардероба денес.


Користење на табелата со големини за слим фит кошули

Изборот на вистинската големина е исто толку важен како и изборот на вистинскиот производ. За да ја изберете големината која одговара на вашето тело, можете да ја пресметате големината земајќи ја во предвид нашата слим фит табела со големина. Доколку сакате, можете да го направите вистинскиот избор за себе користејќи ја нашата табела со големини врз основа на висина-тежина или сантиметри.

Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
БЕСПЛАТНА
ДОСТАВА
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит Кошула Слим фит Кошула
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Прикажани 1 до 99 на 254 (3 Страници )