Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Супер Слим Фит

Изберете ја вашата големина и купете сега

S
M
L
XL
XXL

Што е супер слим фит?

Tudors машките супер слим кошули имаат еластична конструкција која одговара на градите, половината, ракавите и манжетните и цврсто се вклопува на телото. Екстремно тесните супер слим фит кошули ви даваат спортски изглед бидејќи се кроени на начин кој ги истакнува градите и рамената.


Тудорс супер слим фит кошули

Нашата колекција Тудорс супер слим фит кошула комбинира мноштво модели, бои, кроеви и стилови. Нашата колекција на машки кошули, која е многу богата во однос на ткаенините, има многу опции како памук, полипамук, лен, полиестер и сатен. Покрај Супер слим фит, можете да купите и кошули кои одговараат на вашето тело, како што се Слим фит, Класик фит, Оверсајз или Модерн фит кошула.


Каде да ја носите кошулата супер слим фит

Помина времето кога кошулите се сметаа за соодветни само за свечени прилики. Тудорс, водечкиот бренд за машка облека на оваа променлива мода, има многу опции за стилски мажи. Без разлика дали тоа е обичен работен ден, презентација на состанок, клуб или забава, вечера или патување во вашите омилени одморалишта; можно е да најдете кошули кои ќе ви го обојат секој момент. Сите видови на кошули се достапни во нашата онлајн продавница по многу поволни цени. Нарачајте го производот што го сакате сега, и ќе ви биде доставен до врата во најкус можен рок со брза испорака!


Бои и цени на машки супер слим кошули

Тудорс ви нуди многу опции за Супер слим фит модели на кошули со пристапни цени и промоции. Можете да нбајдете различни производи како Супер слим фит бели кошули, цветни и супер слим фит кошули со принт, Супер слим фит кошули со точки.


Користење на табелата со големини за супер слим фит кошули

Изборот на вистинската големина е исто толку важен како и изборот на вистинскиот производ. Можете лесно да ја пресметате вашата големина со прелистување на нашата супер слим фит табела со големини за да ја најдете соодветната големина со вашите телесни мерки.

Прикажани 1 до 3 на 3 (1 Страници )