Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Парфеми

Типови машки парфеми

Секој сака да остави ефективен прв впечаток, а еден сигурен начин да го направите тоа е да имате добар машки парфем. Вашиот парфем може да каже многу за вашата личност и да влијае на другата личност пред да почнете да зборувате. Идеалната опција за вас би била да купите еден од палетата на машки парфеми Tудорс. Ќе ви биде тешко да изберете од нашата колекција на парфеми од најексклузивните машки мириси! Значи, како да го избереме најдобриот мирис за мажи? Ајде да дознаеме.


Како да го изберам најдобриот парфем за себе?

Вашиот парфем е како вашиот бренд, го одразува вашиот личен стил и зазема место во меморијата на луѓето. Значи, на што треба да внимаваме при изборот на совршен парфем?

Ако имате повеќе од една опција при изборот на парфем, имајте ги на ум следниве прашања кои ќе ви помогнат да донесете полесна и поинформирана одлука:

Кои се вашите омилени мириси? Дали ви се допаѓаат мириси на дрвенести шуми, мошус и топли земјени тонови? Океан и сурфање, можеби? Или сте повеќе овошна, цитрусна личност?

Ајде да зборуваме за вашата личност. Дали сакате да изгледате мистериозно, дури и опасно или да инспирирате едноставност?

Како ви поминува денот? Дали имате работа на биро и поголемиот дел од часовите ги поминувате во канцеларија? Или многу патувате, многу одите на забави?

Забележете ги вашите одговори и одберете го парфемот што најмногу одговара на вашиот животен стил, вкус и личност меѓу машките парфеми на Тудорс!


Тудорс нуди погодност за онлајн купување

Тудорс има многу лесен интерфејс за купување парфеми преку Интернет. Додека ја разгледувате нашата колекција на машки парфеми, можете да ги најдете сите опции за додатоци за маж, како што се ремен (линк), паричник (линк), боксерки(линк), очила за сонце (линк) и шорцеви за капење (линк) заедно!

Прикажани 1 до 17 на 17 (1 Страници )