Мени
Вашата кошничка

Класик вратоврска Вратоврска

Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Дополнителни 30% во кошничка
Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Класик вратоврска Вратоврска
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: KR16011-10271
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА Темно сина
Тип на култура Полиестер
Група производи Вратоврска
Крој Класик вратоврска
Дезени Дизајнирана
Состав 100% полиестер
Сезона 4 Сезони