Мени
Вашата кошничка

Мулти Шал

 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
Дополнителни 10% во кошничка
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Мулти Шал
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 1
  • Модел: SL210002-747
Прегледи на производи: 156
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Дизајнирана
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)