Мени
Вашата кошничка

Ткаени Шал

Ткаени  Шал
Ткаени  Шал
Дополнителни 10% во кошничка
Ткаени  Шал
Ткаени  Шал
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ткаени Шал
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 2
  • Модел: SL220002-600
Прегледи на производи: 187
790ден
Ex Tax: 790ден
Опис на производот
БОЈА Црна
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Ткаени
Состав 65% полиестер 35% вискоза
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)