Мени
Вашата кошничка

Класик вратоврска Вратоврска

Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Дополнителни 10% во кошничка
Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Класик вратоврска Вратоврска
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Класик вратоврска Вратоврска
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 3
  • Модел: KR1100000003-82
Прегледи на производи: 175
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА Кафеава
Тип на култура Полиестер
Група производи Вратоврска
Крој Класик вратоврска
Состав 100% полиестер

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)