Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Мулти Боксерки

 Мулти Боксерки
 Мулти Боксерки
 Мулти Боксерки
In Stock
 Мулти Боксерки
 Мулти Боксерки
 Мулти Боксерки
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Мулти Боксерки
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: BXR20003-234
Прегледи на производи: 568
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Мулти
Група производи Боксерки
Дезени Принт
Состав 95% памук 5% еластин 95% памук 5% еластин
Сезона 4 Сезони
Содржина на пакетот 2 пара Боксерки

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро