Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Мулти Шал

 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
In Stock
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
 Мулти Шал
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Мулти Шал
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: SL210002-747
Прегледи на производи: 482
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Полиестер-Вискоза
Група производи Шал
Дезени Дизајнирана
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро