Мени
Вашата кошничка

Слим фит Маица

Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Дополнителни 30% во кошничка
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Слим фит Маица
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Слим фит Маица
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: TS210011-52
1,090ден
Ex Tax: 1,090ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Сива
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Поло крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% Памук,50% Полиестер
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)