Мени
Вашата кошничка

Еднобојна Темно сива Трегери

Еднобојна Темно сива Трегери
Дополнителни 30% во кошничка
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Бесплатна замена
Бесплатна замена
Еднобојна Темно сива Трегери
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена од продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавница
Замена
Производот што сте го купиле може да го вратите бесплатно преку карго
  • Model: PASK141-799
790ден
Ex Tax: 790ден
Опис на производот
БОЈА Темно сива
Тип на култура Полиуретан полиестер-елестин
Група производи Трегери
Дезени Еднобојна
Состав Главна ткаенина 70% полиестер 30% еластин / втора ткаенина 100% полиуретан

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)