Вашата кошничка
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
 • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Дизајнирана Трегери

Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
In Stock
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Дизајнирана Трегери
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Дизајнирана Трегери
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
 • Залиха: In Stock
 • Модел: PASK144-603
Прегледи на производи: 715
790ден
Ex Tax: 790ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Полиуретан полиестер-елестин
Група производи Трегери
Дезени Дизајнирана
Состав Главна ткаенина 70% полиестер 30% еластин / втора ткаенина 100% полиуретан
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро