Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња

Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
БЕСПЛАТНА
ДОСТАВА
Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ситни дезени Темно сина Џемпер со копчиња
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 4
  • Модел: HR230001-47
Прегледи на производи: 387
2,290ден
Ex Tax: 2,290ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Темно сина
Тип на култура Акрил
Група производи Џемпер со копчиња
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро