Мени
Вашата кошничка

Ситни дезени Црна Кошула

Ситни дезени Црна Кошула
Ситни дезени Црна Кошула
Ситни дезени Црна Кошула
Ситни дезени Црна Кошула
Ситни дезени Црна Кошула
-70 %
Ситни дезени Црна Кошула
Ситни дезени Црна Кошула
Ситни дезени Црна Кошула
Ситни дезени Црна Кошула
Ситни дезени Црна Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ситни дезени Црна Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 4
  • Модел: RF220024-801
Прегледи на производи: 875
477ден

Најниска Цена Во Последните 14 Дена!

1,590ден
Ex Tax: 477ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Црна
Тип на култура Памук
Група производи Кошула
Крој РЕЛАКС ФИТ
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Спортска крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% Памук
Вид на џеб Со џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)