Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња

Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
БЕСПЛАТНА
ДОСТАВА
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ситни дезени Црна Џемпер со копчиња
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 6
  • Модел: HR230001-02
Прегледи на производи: 3367
2,290ден
Ex Tax: 2,290ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Црна
Тип на култура Акрил
Група производи Џемпер со копчиња
Крој Слим фит
Дезени Ситни дезени
Вид на ракави Долги ракави
Состав 100% акрил
Сезона Зимска

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро