Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Игла за вратоврска

  Игла за вратоврска
In Stock
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Игла за вратоврска
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: TC17001-924
Прегледи на производи: 561
690ден
Ex Tax: 690ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура Челик
Група производи Игла за вратоврска
Дезени Еднобојна
Состав 100% Челик
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро