Мени
Вашата кошничка

Кожа Паричник

Кожа  Паричник
Кожа  Паричник
Дополнителни 10% во кошничка
Кожа  Паричник
Кожа  Паричник
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Кожа Паричник
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 1
  • Модел: CZ220029-CAMEL
Прегледи на производи: 105
690ден
Ex Tax: 690ден
Опис на производот
БОЈА Камел
Тип на култура Вистинска кожа
Група производи Паричник
Дезени Кожа
Состав 100% Кожа
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)