Мени
Вашата кошничка

СРЕБРО Ланче

 СРЕБРО Ланче
Дополнителни 10% во кошничка
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
СРЕБРО Ланче
Брза испорака
Испорака во рок од 24 часа.
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 1
  • Модел: NC200001-176
Прегледи на производи: 98
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА СРЕБРО
Тип на култура Метал
Група производи Ланче
Дезени Еднобојна
Состав 100% Метал
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)