Мени
Вашата кошничка

Слим фит

Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
-70 %
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Слим фит
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 4
  • Модел: TS230011-62
Прегледи на производи: 340
417ден

Најниска Цена Во Последните 14 Дена!

1,390ден
Ex Tax: 417ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Црвена
Тип на култура Памук-Акрил
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро

Whatsapp разговор

Работно време: 10:00 - 22:00 часот (GMT+1)