Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Слим фит

Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
За да ја искористите промоцијата
мора да изберете два производи!
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Слим фит
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Слим фит
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 1
  • Модел: TS230011-47
Прегледи на производи: 1391
1,390ден
Ex Tax: 1,390ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Темно сина
Тип на култура Памук-Акрил
Група производи Маица
Крој Слим фит
Дезени Еднобојна
Вид на крагња Тркалезна крагња
Вид на ракави Кратки ракави
Состав 50% памук 50% акрил
Вид на џеб Без џеб
Сезона Летна

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро