Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Еднобојна Мулти Очила за сонце

Еднобојна Мулти Очила за сонце
Еднобојна Мулти Очила за сонце
Еднобојна Мулти Очила за сонце
In Stock
Еднобојна Мулти Очила за сонце
Еднобојна Мулти Очила за сонце
Еднобојна Мулти Очила за сонце
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Еднобојна Мулти Очила за сонце
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: SGS23002-1005-1
Прегледи на производи: 192
1,190ден
Ex Tax: 1,190ден
Опис на производот
БОЈА Мулти
Тип на култура поликарбонат
Група производи Очила за сонце
Дезени Еднобојна
Состав 100% поликарбонат
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро