Мени
Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Биг сајз Кошула

Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Биг сајз Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена во продавница
Производот што сте го купиле може да го замените во продавницата во East Gate Mall
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
  • Залиха: 3
  • Модел: BT220012-2012
Прегледи на производи: 57
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Индиго
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Класична крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро