Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Биг сајз Кошула

Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
In Stock
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Биг сајз Кошула
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Биг сајз Кошула
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: BT220012-2012
Прегледи на производи: 191
1,290ден
Ex Tax: 1,290ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Индиго
Тип на култура Памук-Полиестер
Група производи Кошула
Крој Биг сајз
Дезени Ситни дезени
Вид на крагња Класична крагња
Вид на ракави Долги ракави
Состав 57% Памук,43% Полиестер
Вид на џеб Со џеб
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро