Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Ситни дезени Темно сина Торба

Ситни дезени Темно сина Торба
Ситни дезени Темно сина Торба
Ситни дезени Темно сина Торба
Ситни дезени Темно сина Торба
Ситни дезени Темно сина Торба
In Stock
Ситни дезени Темно сина Торба
Ситни дезени Темно сина Торба
Ситни дезени Темно сина Торба
Ситни дезени Темно сина Торба
Ситни дезени Темно сина Торба
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ситни дезени Темно сина Торба
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: CNT23016-47
Прегледи на производи: 90
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Темно сина
Група производи Торба
Дезени Ситни дезени
Состав Главна ткаенина 100% полиуретанска постава 100% полиестерски појас 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро