Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ДО КАРГО ВО РОК ОД 1 ДЕН

Ткаени Мулти Боксерки

Ткаени Мулти Боксерки
Ткаени Мулти Боксерки
Ткаени Мулти Боксерки
In Stock
Ткаени Мулти Боксерки
Ткаени Мулти Боксерки
Ткаени Мулти Боксерки
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ткаени Мулти Боксерки
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: In Stock
  • Модел: BXR22001-306
Прегледи на производи: 138
790ден
Ex Tax: 790ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Мулти
Група производи Боксерки
Дезени Ткаени
Состав 95% памук 5% еластин 95% памук 5% еластин
Сезона 4 Сезони
Содржина на пакетот 2 пара Боксерки

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро