Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Жолта Вратоврска

 Жолта Вратоврска
 Жолта Вратоврска
 Жолта Вратоврска
20% Попуст Во Количка
 Жолта Вратоврска
 Жолта Вратоврска
 Жолта Вратоврска
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Жолта Вратоврска
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 2
  • Модел: KR230001-1086
Прегледи на производи: 577
490ден
Ex Tax: 490ден
Опис на производот
БОЈА Жолта
Тип на култура Полиестер
Група производи Вратоврска
Состав 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро