Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Ситни дезени Жолта Торба

Ситни дезени Жолта Торба
Ситни дезени Жолта Торба
Ситни дезени Жолта Торба
Ситни дезени Жолта Торба
20% Попуст Во Количка
Ситни дезени Жолта Торба
Ситни дезени Жолта Торба
Ситни дезени Жолта Торба
Ситни дезени Жолта Торба
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ситни дезени Жолта Торба
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 1
  • Модел: CNT23013-03
Прегледи на производи: 367
590ден
Ex Tax: 590ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Жолта
Група производи Торба
Дезени Ситни дезени
Состав Главна ткаенина 100% полиуретанска постава 100% полиестерски појас 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро