Вашата кошничка
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 2000 ДЕНАРИ!
  • ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2-3 ДЕНА

Ситни дезени Антрацикт Торба

Ситни дезени Антрацикт Торба
Ситни дезени Антрацикт Торба
Ситни дезени Антрацикт Торба
Ситни дезени Антрацикт Торба
20% Попуст Во Количка
Ситни дезени Антрацикт Торба
Ситни дезени Антрацикт Торба
Ситни дезени Антрацикт Торба
Ситни дезени Антрацикт Торба
Безбедно купување
Најдобри безбедносни карактеристики
Бесплатна достава
Бесплатна достава над 2000 денари
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Ситни дезени Антрацикт Торба
Брза испорака
Испорака во рок од 2-3 дена
Замена
Замените се прават исклучиво онлајн.
Замена
За враќање или замена на купениот производ, трошокот за поштарина е на товар на купувачот.
Внимание
Ве молиме проверете и изберете ја вашата големина од табелата.
  • Залиха: 1
  • Модел: CNT23018-ANHCT
Прегледи на производи: 345
1,090ден
Ex Tax: 1,090ден

Достапни опции

Опис на производот
БОЈА Антрацикт
Група производи Торба
Дезени Ситни дезени
Состав Главна ткаенина 100% полиуретанска постава 100% полиестерски појас 100% полиестер
Сезона 4 Сезони

Напиши коментар

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро